1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë rreth 1 programit per download t videove

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga H!TM3N., 12 Qershor 2018.

 1. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  203
  Pikë nga trofetë:
  78
  Pershendetje It Shqip
  Kush di naj app per download t videove nga youtube me sekuenca tcaktume psh prej minutit 1 deri te minuti 3 me download qat pjes, si dhe naj program per mej vendos videove mbishkrime watermark etj
  Ju faleminderit
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,089
  Pëlqimet:
  186
  Pikë nga trofetë:
  93
  kapwing.com Super te gjitha iki aty veq e qet url e videos fb yt instagram edhe ki opcione tshumta
   

Shpërndaje faqen

Loading...