1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rregullorja për kërkesën e dizajneve

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga Death-Game, 28 Maj 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Death-Game

  Death-Game Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Rregullorja për kërkesën e dizajneve!

  Doni dizajne falas atëher itshqip ua mundëson këtë në qoftse doni të kërkoni
  dizajn falas atëher mjafton ta ndjekni këtë rregullore!


  • [*]Lloji i dizajnit : (logo,wallpaper,icone,signature)
   [*]Madhësia e dizajnit : 800x600, 430x130 etj
   [*]Ngjyrat e dizajnit : Kuq & Zi etj
   [*]Nuk është e lejuar të kërkohet PSD File të ndonjë punimi
   [*]Duhet te keni se paku 20 postime.
   [*]Qdo lloj Dizajni që ka ndonje lidhje me hack-ing nuk do ju Plotsohet
   [*]Nuk lejohet më shum se sa 3 kerkesa ne ket Rubrik
   [*]KENI DURIM!!!

  Duke marrë parasysh se secili njeri ka edhe obligimet e veta për jetë, edhe un jam
  njëri ndër tyre atëher bëni kërkesën dhe ju lutem keni durim.

  Dizajnet nuk do jen 99%professionale sepse i bëj falas, në qoftse doni dizajne
  më kualitative dhe më unike atëher mund të më kontaktoni..

  EDITED by ADMIN: Pasi po shoh se ky sekcion eshte bere plot kerkesa nga anetar te rinjë, dhe sa po te regjistruar, vendosa edhe nje rregull, e ajo eshte sikur kam cekur edhe me larte, duhet te keni se paku 20 postime per te bere nje kerkes, perndryshe dizajneri nuk do merr parasysh kekesat tuaja dhe do te mbylle temen pa paralajmerim
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...