1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rregullimi i headphones ne aplikacionin Zoom

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Html5, 25 Prill 2020.

 1. Html5

  Html5 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje te gjithve kam headphones me bluetooth kam lidhur me laptop por kam nje problem kur hi ne zoom kur kyqemi me video kur futi headphones ne vesh zeri nuk me vie ne headphes dmth po vie nga laptopi headphones bejne kur i provoj me test microphone ose kur degjoj video ne youtube por ne zoom zeri nuk degjohet ne headphones
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Rregulloje nga settings e zerit te zoom.
   

Shpërndaje faqen

Loading...