1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Vend Pune Rregullimi i faqes per online blerje

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga HardWorker, 14 Korrik 2019.

 1. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje antar,
  Kam punuar ne nje faqe ne wordpress dhe me duhet dikush tma rregullon per blerje online, faqja eshte e gatshme vetem se tek produktet te jet edhe opcioni per pages online, pagesa online do te jet neperjmet bankes.
  Faqja ka gjithsej 22 produkte dhe tek te gjith produktet te ket pagesa online.
  Ju lutem kush eshte i interesuar te shkruaj dhe sa kushton.
  Faqja eshte: www.superortho.com.mk
   
 2. sppoozy

  sppoozy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me shkruaj Privat :D
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me shkruaj be pm
   
 4. melinagee

  melinagee Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mendoj se te duhet nje plugin wocommerce per cmimet
  Shiko ketu si duhet te jete https://dyqan.taxi
   

Shpërndaje faqen

Loading...