1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rregull e re nga Youtube

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 17 Janar 2018.

 1. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  A funksionon me hiteleap ?
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,063
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  po deri sa nuk osht monetize , po mendoj
   
 3. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  o djem u bo shtir me video e me klikime origjinal me hec perpara e mos perdorni ksi sene se po ngulni
   
 4. Alfa

  Alfa Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Google adsense gjithmone ka qene keshtu me rregulla te ashpra
   
 5. Lindasss

  Lindasss Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 6. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  kjo eshte lodhje, me pas nje grup ne fb per sub4sub kryn pun sa do pak kshtu ne forum sbehet sen.
   
 7. Beniidrizi

  Beniidrizi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  shum shpejt suspendet mos u mundo kot se videot i kishe krejt copyright
   

Shpërndaje faqen

Loading...