1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rpm ne Ad breaks Facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Jack Fish, 7 Qershor 2020.

 1. Jack Fish

  Jack Fish Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje djema,deshta me ju pyt juve qe punoni me ad breaks se sa e keni rpm a ka fillu me ju rrit kete muj apo akoma dobet?
  Un e kam 0.60-0.80$ dhe 90% fansav USA.
  Zakonisht para virusit e kom pas 2-4$
  Faleminderit.
   

Shpërndaje faqen

Loading...