1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Router- wifi -log in

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga igliramaj, 7 Mars 2018.

 1. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje te gjitheve dhe pike se pari ju uroj te jeni mire .
  Une doja te kisha nje info rreth router wifi qe ne momentin qe tentosh te lidhesh ato te shfaqin nje reklame te nje lokabi apo biznesi apo te kerkojne te besh like fanpage te fb apo te rregjistrohesh me email . Dhe ato router qe te japin
  opsion username dhe password
  ose free internet me nje limit kohe . Si jane te mundur kto ose ndonje tutorial ?!
  Ju falenderoj !
   
 2. MEkaNIku

  MEkaNIku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  tung ate ka ndodhur ty ne isp tend apo vetem ke ndegjuar jep pak me shume detaje
   
  igliramaj pëlqen postimin.
 3. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jo thjesht me ndodh shpesh kur behem connect me wifi
   

Shpërndaje faqen

Loading...