1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Robot beats "I am not a Robot" Captcha

Tema tek 'Video Interesante' e hapur nga 4n0n!m, 11 Shkurt 2017.

 1. 4n0n!m

  4n0n!m Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  372
  Pikë nga trofetë:
  98
  Cmendim keni per ket hahaha :p
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,357
  Pëlqimet:
  549
  Pikë nga trofetë:
  243
  Per momentin kurgjo hiq veq nese avancohet ky robot dhe ka kameren e tij qe me shiku ne laptop qka po ndodh perndryshe ne captcha kurgjo sosht automatik gjithqka ndryshon.
   
  4n0n!m pëlqen postimin.
 3. 4n0n!m

  4n0n!m Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  372
  Pikë nga trofetë:
  98
  Mendimi yt !

  Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
   
 4. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,357
  Pëlqimet:
  549
  Pikë nga trofetë:
  243
  Pak me ju ndal ekrani ose me i livrit laptopi , ose edhe me i dal naj popup n web ky robot svlen hahaha. Mendoje vet ti kto e sheh qe sosht kurgjo perderisa nuk ka kamer. Kjo osht veq per hjg se aty e shtyp kishe nuk eshte robot edhe konfirmohet nga webi ndersa ky ne fakt eshte robot hahha.
   
 5. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  584
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  88
  So kjo video kshtu qysh doket be kjo osht veq dor e rrobotit e levizur vet nga projektuesi qe do te thot tjeterkush e ka leviz doren per ti verefikuar nuk osht qe rroboti vet e ka bo kit sen
   
 6. 4n0n!m

  4n0n!m Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  372
  Pikë nga trofetë:
  98
  Sdi me sa je tu e kuptu esencen hahaha ky robot nuk eshte ber enkas per zgjidhjen e atyre si mi quajt pyetje e siguris, mirpo kjo tregon se ne cilin level eshte siguria dhe aty ndoshta e ke vrejt aty thot eshte plotsuar nga nje njeri, mirpo aty behet fjal per nje robot, nejse nuk osht qaq me rendesi, vetem pak fun.

  Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
   
 7. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,357
  Pëlqimet:
  549
  Pikë nga trofetë:
  243
  Op kto e thash dhe un eshte veq per hjg.
   
 8. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  43

Shpërndaje faqen

Loading...