1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ritkheni Filet E Humbura

Tema tek 'Mësimet e Përzgjedhura' e hapur nga meteora, 19 Dhjetor 2011.

 1. bahrudin

  bahrudin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prsh
  un e kam pas hardiskun ne 2 particione po tash e kam ne 1 particion a mundem me i kthy filet tash me 1 particion edhe fotot?
   

Shpërndaje faqen

Loading...