1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

RISI Portal Pune

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga SherifSheremetaj, 4 Korrik 2019.

 1. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Sot ekzistojnë shumë faqe për konkurse pune mirëpo asnjë faqe ku punëkerkuesit munden të regjistrohen dhe të prezantojnë veten.
  Prandaj e kemi krijuar një të tillë si risi në tregun tonë
  https://shpalljepune.com
   
 2. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  196
  Pikë nga trofetë:
  88
  Suksese vetem se spo shoh risi nta
   
 3. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Në këtë web për herë të pare mundesh me prezantu veten dmth me upload CV edhe infot e tua ku pastaj profili yt mundet mu shiku prej kompanive direkt ne web
   
  @science dhe DarKr0x pëlqejnë postimin.
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  988
  Pëlqimet:
  690
  Pikë nga trofetë:
  173
  Faqja duket paster dhe e shpejt investo ne reklama dhe do arrish fitime.

  Suksese
   
 5. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit do investoj gjithsesi
   
 6. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  453
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  53
  Tkisha keshillu me e largu pjesen e statistikave , sidomos n`fillim tash !
  Perndryshe po m`pelqen , suksese vendas !!
   
 7. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Flm shumë
   
 8. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  43
  Suksese, jam kurjoz per dicka, a po i postoni vet punet tani ne fillim apo keni perdorues aktiv ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...