1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Ripple XRP shume ne stock

Tema tek 'Shitje' e hapur nga DarKr0x, 5 Janar 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,

  Shes ripple. Me shkruani ne PM per deal.
  Pagesa live ne Tirane ose me western union ose moneygram. Fee te wu-mg i paguan bleresi. Jam antar i verifikuar, mund te marrim dhe ndermjetes nese ka mungese besimi.

  Klm
   
 2. wolf_mc12

  wolf_mc12 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me 500 USD, sa Ripple mundem ti marr nga ti?
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ata qe me kane shkruajtur per ripple dhe e kane len per te blere te me shkruajne sot se kam shume te interesuar.
   

Shpërndaje faqen

Loading...