1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ripple wallet ?

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga lynx, 8 Shtator 2017.

 1. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje , deshta me dit ku muj me hap wallet per ripple ?
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,280
  Pëlqimet:
  950
  Pikë nga trofetë:
  358
  lynx pëlqen postimin.
 3. beharluu

  beharluu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  472
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Mos eksperimento shum gatehub osht zyrtare
   

Shpërndaje faqen

Loading...