1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Ripple (Pagesa Cash)

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga albion65, 21 Dhjetor 2017.

 1. albion65

  albion65 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pershendetje antare te ITshqip,

  Bleje ripple , pagesen e boj cash , jam nga Kosova .

  Per me shume konktaktomni ne DM.
   

Shpërndaje faqen

Loading...