1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Rikthimi i Facebook (Paguaj)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga albion65, 26 Prill 2018.

 1. albion65

  albion65 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pershendetje antare te ITSHQIP ,

  Kam nje problem dua ta riktheje nje facebook ose ta bllokojë atë , kush din si ta bllokojë ose ta rikthej let me kontakton.

  Paguaj per kete sherbim.
   
 2. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  nuk ka nevoje me pagu veq shkon klikon report mbas raportit ndoshta fb te kerkon qe ta indetifikosh me nje foto
  [​IMG]

  ndersa nese don me rikthy ath shko tek ky link https://www.facebook.com/hacked edhe mbushi me te dhena e tua

  [​IMG]
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 3. albion65

  albion65 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  kom provu te 2jat sem kan funksionu.
   
 4. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  841
  Pëlqimet:
  349
  Pikë nga trofetë:
  208
  A eshte person i thjeshte apo naj vip a dicka?
   

Shpërndaje faqen

Loading...