1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rikthim i SnapChat

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Besarit, 15 Maj 2019.

 1. Besarit

  Besarit Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  - Pershendetje..

  E kam 1 problem,e kom haru password e Snapit edhe tash po du me kthy me email.. kur pe boj emailin poma qet 1 snap tjeter me emer tjeter.. si mundet kshtu ? Para 1 jave e kam qel me tnjejtin email qet snap ..

  Kush mundet mem ndihmu me kthy snapin.

  Ju faleminderit
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,269
  Pëlqimet:
  340
  Pikë nga trofetë:
  113
  Ska mundsi me 1 email mi pas 2 acconte te ndryshme shiko se ki ngatrru email
   
  Besarit pëlqen postimin.
 3. c0d3r11

  c0d3r11 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  kshu e kisha dhe un kete problem 2 accounts ne nje email
   
 4. Besarit

  Besarit Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Hmm jo be shok si kom ngatrue para se me e mshel mvjen 1 far sma prej google per STREAKS.. mas 3 min e msheli snap dhe taman me qel spo muj dhe e provoj me qel me email edhe po ma qel 1 snap tvjeteer edhe un vet po quditna qysh mundet kshtu ..
   
 5. Besarit

  Besarit Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Hh edhe a e ktheve snap apet a jo?
   
 6. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Une e kom pas te njejtin problem , deshta me rikthy passwordin e snapit ne email qe e kom regjistru snapin, edhe kur e riktheva mu hap 1 snap tjeter i ni personi nga Afrika , shum me ka ardh interesant ..
   
 7. Besarit

  Besarit Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Hmm edhe a e ktheve a jo?
   
 8. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,269
  Pëlqimet:
  340
  Pikë nga trofetë:
  113
  Po e shoh qe shum e paskan ket problem me email dhe po me vjen qudi se si snapchat ka leju ksi gabimi
  po a nuk ke pas numer telefoni te shtuar ne account ? sepse me numer telefoni ska ksi gabimi sikur me email
   
 9. Besarit

  Besarit Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pike par faleminderit per pergjigje ..

  E ktheva snap.. sdi edhe mu pom vjen qudi qysh munet ksi gabime me bo ..‍♂️ jan ngatru emailat me 1 snap tjeter amo kryesorja u kry ..
   
 10. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  177
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  A e ktheve me email apo me numer te telefonit?
   
  Besarit pëlqen postimin.
 11. Besarit

  Besarit Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po me qat email qe ma qelte 1 snap tjeter,hyna te aj snap ja heka emailin i vendova 1 email tjeter tani dola prej snap e bona se e kom haru pasw.. edhe ma kerkoj emailin ja qita qat email si e ka pas tani um erdh pasw.. te gmail. . Shpresoj ta kesh kupptue

  Me rendsi snap u kthy
   
  Slumerican dhe RexhepS pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...