1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rikthim i Snapchat

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga Besarit, 15 Maj 2019 në ora 16:26.

 1. Besarit

  Besarit Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  - Pershendetje..

  E kam 1 problem,e kom haru password e Snapit edhe tash po du me kthy me email.. kur pe boj emailin poma qet 1 snap tjeter me emer tjeter.. si mundet kshtu ? Para 1 jave e kam qel me tnjejtin email qet snap ..

  Kush mundet mem ndihmu me kthy snapin.

  Ju faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...