1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rikthehet Team uare !!

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Pentes, 17 Qershor 2020.

 1. Pentes

  Pentes Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Universal pëlqen postimin.
 2. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  53
  Per Cfare behet fjal ne kete forum ketu?
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  cracking gjera te tilla pash aty
   
 4. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  53
  un i pash vetem 2 threads per cracking asgje me shum
   
 5. Pentes

  Pentes Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Forumi eshte privat, dhe duhet te jesh antar per te lexuar.
   
 6. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Krejt private zone i paske
   
 7. p4r4d0x

  p4r4d0x Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Forumi eshet rihap me nje qjelim qe te ndimojn shqiptaret qe kan aftesit ose per ata qe jan te interesuar te
  mesojn reverse engineering .Nuk eshet thjesht cracking Jan shume gjera qe kalojn(IT JOBS) nga reverse enigneering
  Edhe kjo gje do jet falas! Vetem per shqiptaret!

  Forumi ska shume kohe qe eshet rihap edhe cdo jave do postohen tutoriale (te reja )
  Se pse gjeri tani kemi tutoriale qe nga koha qe eshet themeluar skuadra team_uare (17.02.2003)

  Ps: Per te hyr ne tutorialet e vjetra kur te navigoni tek forumi shtypni F1

   
  Pentes pëlqen postimin.
 8. Gazi22

  Gazi22 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  This site can’t be reached
  team-uare.net unexpectedly closed the connection.
   
 9. p4r4d0x

  p4r4d0x Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ke problem me internetin shoku
   
 10. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,662
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  po per warez download/request do kete ndonje sektor?
   
 11. p4r4d0x

  p4r4d0x Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  warez download????
   
 12. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  870
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  93
  je p4r4d0xi i alb warez apo naj tjeter :)
   
 13. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,662
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  te gjitha ato qe ndalohen ne itshqip
  programe/lojra/filma/muzik etj
   
 14. p4r4d0x

  p4r4d0x Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  jo jo nuk eshet forum per warez
   

Shpërndaje faqen

Loading...