1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Riinvest a Ubt a Aab

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Html5, 8 Qershor 2020.

 1. Html5

  Html5 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje njerz cilin po thuni me zgjedh cilin kolegj per shkenca kompjuterike si dhe edhe nese eshte privat a eshte ma leht me kry si dhe a ja vlen me regjistru shkencat kompjuterike si dhe edhe qe eshte privat a e ka qe e lajn edhe ne gjyst pa e kry a ?
   
 2. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Per qe e lajn pa e kry e lajn edhe ne te shtetit, nese ki zgjedh me shku shkenca ma i mir osht UBT, sa i perket fuqis se diplomes ma merr mendja qe aab edhe ubt jon ma tmira se riinvesti mirepo shkenca kompjuterike zakonisht shkojm ne ubt. Normal qe o ma leht me kry privat, shkenca kompjuterike ne te shtetit o ni prej drejtimet ma te veshtira
   

Shpërndaje faqen

Loading...