1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Right Click - mouse not work.

Tema tek 'Drivera' e hapur nga a.cisco, 11 Dhjetor 2017.

 1. a.cisco

  a.cisco Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  .
  Pershendetje
  Problemi eshte se kliku i mausit te djath't nuk punon.
  Ne bazë kerkimeve qe i kam bere problemi eshte tek driverat.
  Mausi eshte x7 Modeli x- 738k

  Kompjuteri e njeh si tastature dhe deri frik ka punu shume mire por tash jo.

  P.s I kam provu disa menyra per rregullimin e mousit por pa sukses.

  KENI NDONJE IDE APO JENI SPROVU ME KETE PROBLEM NDONJERI NGA JU.

  Gjithe te mirat
  a.cisco
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ndoshta do kete problem mousi
   
 3. a.cisco

  a.cisco Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Nuk qendron problemi te mausi ne kompjutera tjer punon dhe mauset tjer punojne.
  Kete problem e kam pas pas njeher tjeter por e kam pas bo format Pc ..
   
 4. MaksIm1233

  MaksIm1233 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mund te kete ndonje lloj virusi qe ka infektuar mousin mua ashtu mu prish tastiera dhe nderrova tastiere sepse nuk ndizej as kompjuteri
   
 5. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  647
  Pëlqimet:
  192
  Pikë nga trofetë:
  88
  Jo be ska lloj virusi po shiko tek mouse settings dhe kqyre cilen e ki right click edhe left click
   
 6. Irfan Beluli

  Irfan Beluli Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  33
  paj sish kan keq me provu çeto
  ndoshta edhe te kryjn pun.
   
 7. a.cisco

  a.cisco Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Irfan faliminderit per mundimin. provova edhe kete por pa sukses. kam provu metoda shume te ndrysheme nuk po mund ti a dal.

  anyway very thank you.
   
 8. Irfan Beluli

  Irfan Beluli Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  33
  sasht problem po mu kujtu edhe 1 ide po se di a ke asi adapteri prej usb qe e kthen ne PS2 helbet !!
   
 9. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  245
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Instalo driveridentifier.com edhe nese eshte problemi tek driverat e instalon driverin e tij
  Flm!
   

Shpërndaje faqen

Loading...