1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Rezi | Build your resume

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 16 Gusht 2020.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,942
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]


  Code:
  https://www.rezi.io/rezi-features
  


  promo
  Code:
  https://www.rezi.io/sharewareonsale/?via=SoS
  
  kodi eshte i njejte per te gjithe: LIFETIME-SOS20
  
  
  [​IMG]
   
  Last edited: 16 Gusht 2020
  *VLORI* pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...