1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Retj ios 11 dhe 10

Tema tek 'iOS' e hapur nga zaki94, 2 Tetor 2017.

 1. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  348
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  A ka mundesi dikush mem tregu po du me kthy versionin e vjeter per iphone 5s 10.3.3 se versioni 11 shum e harxhon bateryn edhe ma i ngalashem e pash ni video qysh me kthy ne youtube po pritoj me ba se tutem mos po fshihen krejt kjo osht video, si mendoni a mundem me i fshi a jo
   
 2. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  un e kam provuar por duke i fshire te gjitha. :) ndryshe se di a funksionon a jo!
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,321
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nëse nuk ke pasur një backup më parë nuk bëhet. Por si do që të jetë bëj tani nëse do pa e bllokuar apple downgrade.
   
 4. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  348
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kur ta instaloj cila eshte metoda per mos me i fshi "Check for Uptade" apo "Restore iPhone"
   

Shpërndaje faqen

Loading...