1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Reth Postimeve ne wordpress ( shembull ne foto )

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga predator, 1 Maj 2017.

 1. predator

  predator Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje deshta me ju pyt a din najkush qysh muj me shti ne nje postim , postimin e ngjajshem apo postimin e fundit si psh kjo foto ktu qysh e ka Telegrafi edhe shum do portale tjera.. Dmth po du me dit a ka naj plugin qe duhet me instalu apo thjesht e ka bo vet ket .. Ju faleminderit[​IMG]
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by Blerim R., 1 Maj 2017
 3. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Best Answer
  Mund ta perdoresh kete:
  Code:
  https://wordpress.org/plugins/intelly-related-posts/
  Ose te shikosh te tjera, cila te pershtatet ty:
  Code:
  http://www.wpbeginner.com/plugins/5-best-related-posts-plugins-for-wordpress/
   
  predator pëlqen postimin.
 4. predator

  predator Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Shum faleminderit :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...