1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje reth Post reach edhe me bost spo ndihmon

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga suadcara, 22 Prill 2019.

 1. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  kam nje faqe me 80k dhe nje me 20k
  por at me 80k e kam moti e shume dobt gjith post reach ,
  ket me 20k e kam krijuar para ca muajsh , dhe deri ne 4k shume mire ishte pastaj duke u shtuar duke ra post reachi .... me zor se mbrin 50 reach nje post eshte fails video ,
  dhe gjithmon kam postuar fails
  por spo mund asnje far menyre me e rrit post reach , edhe pse kom bo bost postimeve qe jan per njerzit qe jan ne fanpage dhe shoket e tyre , me qillem se kur japin like apo comment e shohin edhe postin tjeter por as kjo nuk fuksinon dhe as nuk rritet hiq ,
  ndonje menyre tjeter per ta provuar ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...