1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje reth instant articles

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga suadcara, 17 Prill 2019.

 1. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  me duhet ndihme reth Instant articles me e lidh webin me instant dhe fan page sja kam iden hiq a mi kan pranu
   
 2. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  33
  Duhet sajti me shikueshmëri dhe të jetë i vjetër 6 muaj të paktën
   

Shpërndaje faqen

Loading...