1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Reth fan page limit news feed?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga DailyTeCh, 5 Dhjetor 2019.

 1. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  • Stories from your Page are not being shown in News Feed. This could be due to activity from your Page that doesn't comply with Facebook's policies. This limit is temporary and expires Tuesday, 10 December 2019 at 11:56.
  [​IMG]
   
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  A ka gjet dikush ndonje zgjidhje per kete problem
   
 3. strong iptv22

  strong iptv22 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Qe te kthesh perseri duhen te plotesohen disa kerkesa nga fcb:
  Nëse besoni se faqja juaj eshte e pabotuar ose ka marrë kufij gabimisht, ju lutemi na tregoni duke shkuar në faqen tuaj dhe duke klikuar Apelin në krye.

  Arsyet e zakonshme faqja juaj mund të jetë e pabotuar ose të ketë kufij:
  Jo të gjithë administratorët e faqes suaj kanë profile autentike: Krijimi i një profili të dytë ose kopjuar për të menaxhuar Faqe tuaj është në kundërshtim me standardet tona, edhe nëse përdorni emrin tuaj të vërtetë. Sigurohuni që të gjithë administratorët e faqes tuaj të kenë profile autentike të përdorura nga njerëz të vërtetë.
  Faqja juaj ka administratorë që vazhdojnë të kundërshtojnë politikat e Facebook: Sigurohuni që shtoni vetëm administratorë që i njihni dhe besoni për të menaxhuar faqen tuaj. Kontrolloni rregullisht për të parë të gjitha Faqet që menaxhoni dhe hiqni veten nga çdo faqe që nuk i menaxhoni më aktivisht. Ju gjithashtu mund të kontrolloni të gjithë personat që menaxhojnë Faqen tuaj në seksionin Rolet e faqeve të Cilësimeve të faqes tuaj.
  Faqja juaj ka një emër mashtrues: Politikat tona kufizojnë aftësinë e një faqe për të bërë një ndryshim të rëndësishëm në emrin e saj që mund të bëjë që njerëzit të ndjehen të mashtruar. Nëse keni nevojë të ndryshoni emrin e faqes tuaj, sigurohuni që ajo pasqyron me saktësi faqen tuaj. Mësoni më shumë rreth asaj që lejohet.
  Faqja juaj poston përmbajtje që mund të mashtrojnë njerëzit që pëlqejnë ose ndjekin faqen tuaj: Clickbait ose përmbajtja sensacionaliste mund të jetë mashtruese ose e dëmshme, dhe komuniteti ynë na ka thënë që ata nuk duan ta shohin atë në Facebook. Postimi i këtij lloji të përmbajtjes mund të çojë në arritjen më të ulët për faqen tuaj në Facebook. Mësoni më shumë rreth politikës sonë për spam.
  Përmbajtja e postuar në faqen tuaj shkon kundër politikave tona të gjuhës së urrejtjes: Fjalimi i urrejtjes nuk lejohet në Facebook sepse krijon një mjedis të frikësimit dhe përjashtimit dhe në disa raste mund të promovojë dhunë në botën reale. Ne e përkufizojmë gjuhën e urrejtjes si një sulm të drejtpërdrejtë ndaj njerëzve bazuar në ato që ne i quajmë karakteristika të mbrojtura - të cilat përfshijnë racën, përkatësinë etnike, origjinën kombëtare, përkatësinë fetare, orientimin seksual, kastën, seksin, gjininë, identitetin gjinor dhe sëmundjen ose paaftësinë serioze. Mësoni më shumë rreth politikës sonë për fjalimin e urrejtjes.
   
  @science dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...