1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Reth Display.....

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga zaki94, 17 Shkurt 2019.

 1. zaki94

  zaki94 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  348
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  Tung doja te pyes dicka p.s kur luj Counter Strike edhe tash po du me dal me 'Start' mes ctrl-alt's qka eshte :D, edhe tash kur po hi per se dyti zi ma qet sedi pse :S

  Gjithe driverat i kam te instalume?
   

Shpërndaje faqen

Loading...