1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje reth ad break country availabilty

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga suadcara, 22 Prill 2019.

 1. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  kur hi per ne adbreaks video ma qet kete :


  Country Availability
  Your country may not be currently supported. Learn more.
  si mund ta bej qe te jete supported dhe nese ndryshohet cilin shtet do ishte me mire me e bo ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...