1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse te ndryshme (fonts, flares, logos)

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga daWIZ, 5 Qershor 2013.

 1. daWIZ

  daWIZ Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kolleksione Qe i kam perbledh vet.

  Preview:
  [​IMG]

  Download:
  Code:
  http://wiiz7.deviantart.com/art/Big-Lens-And-Optical-Flare-Collection-328553622?q=gallery%3Awiiz7%2F34878255&qo=2
  Preview:
  [​IMG]


  Download:
  Code:
  http://wiiz7.deviantart.com/art/Wiiz7-Creative-Font-Pack-1-294810055?q=gallery%3Awiiz7%2F34878255&qo=12
  Preview:
  [​IMG]

  Download:
  Code:
  http://wiiz7.deviantart.com/art/Lens-Flare-Pack-295246163?q=gallery%3Awiiz7%2F34878255&qo=13
  Preview:
  [​IMG]

  Download
  Code:
  http://wiiz7.deviantart.com/art/Zoumz-Wallpaper-psd-SC-328839126?q=gallery%3Awiiz7%2F34878255&qo=1

  Preview :
  [​IMG]

  Download :

  Code:
  http://wiiz7.deviantart.com/art/Wiiz7-Simple-Portfolio-PSD-File-310805763?q=gallery%3Awiiz7%2F34878255&qo=16
  Preview:
  [​IMG]

  Download:
  Code:
  http://wiiz7.deviantart.com/art/Apple-Logo-Wallpaper-PSD-295311066?q=gallery%3Awiiz7%2F34878255&qo=17
  Texture Pack
  Preview:
  [​IMG]

  Download:
  Code:
  http://www.sendspace.com/file/7w45e5
  [​IMG]

  Football 3D Logos (.png)

  download : Download
   
  boom3rang dhe Blerim R. pëlqejnë postimin.
 2. Ardi@Net

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  807
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
  Post me vler :D faleminderit prej teje , neve dizajnerave na hyne ne pune ;)
   
 3. B1GGS

  B1GGS Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  FONTET EM PELQYEN TEPER NICE :)
   
 4. DamageraL

  DamageraL Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
  t'lumt , pe pelqynen Texture Pack
  suksese
   
 5. albion65

  albion65 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
 6. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ne anen e djathte e ki DOWNLOAD shikoje foton me poshte:

  [​IMG]
   
  albion65 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...