1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Resurse per web dhe graphic designers

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga itaddicted, 10 Maj 2017.

 1. itaddicted

  itaddicted Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershndetje !
  Per te gjithe anetaret qe meren me dizajn do ju sugjeroja faqen me poshte per te gjetur foto cilesore per web,color palets,icona,fonte,mockups.
  http://thestocks.im
   
  urankajtazi pëlqen postimin.
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,180
  Pëlqimet:
  290
  Pikë nga trofetë:
  163
  provova me e download ni mosckup po nuk po mujshe ??
   
 3. itaddicted

  itaddicted Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  duhet te presesh disa sekonda dhe me pas fillon shkarkimi
   
 4. Vladimir Odeja

  Vladimir Odeja Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Mirmbrema,ju lutem me ndihmoni te gjej kurset me cilesore dhe te besueshme ( per te derguar pagesen, apo per tu certifikuar etj) online
   
 5. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,516
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
 6. Vladimir Odeja

  Vladimir Odeja Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1

Shpërndaje faqen

Loading...