1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Restorant ne Londer

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga ray.dh, 18 Janar 2019.

 1. ray.dh

  ray.dh Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje ,

  Kisha deshire te ndaja me ju nje website te cilin e kam realizuar disa kohe me pare per nje restorant ne Londer.
  https://elementreewb.uk

  Pervec web design & Branding klienti kerkoi dhe google ranking sepse ishte shume dobet.
  I kam regjistruar biznesin ne google mybusiness dhe mbasi e kemi konfirmuar me pronarin kam krijuar dhe strategjine e google Adwords e cila pati shume sukses dhe website del ne vend te pare nese kerkon restaurant in Cricklewood.

  Per momentin jam duke zhvilluar dhe online order system nga 0% (scratch) per kte restorant
   
  Erooniti, *VLORI*, phoenix dhe 4 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  Hala nuk kom pa dizajn mat mire se ky web.
  Urime.
   
 3. ray.dh

  ray.dh Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
  Shume faleminderit per komentin @reflect1
   
 4. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  273
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
  Punim shum i bukur , suksese.
   
  ray.dh pëlqen postimin.
 5. ray.dh

  ray.dh Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
  Fa
  shume faleminderit
   
 6. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Krejt Ok me pelqeu mir ishte e gjitha, po kete fontin tek Discover ku e gjete aman, shum po me vrajka syrin :D

  Po ma kthejka memorien e 2005-06 kur beja dizajne ne fotoshop me ate fontin e famshem Comic Sans, i njejt.

  Mos e mer si kritik, por vetem si keshille.
   
  Last edited: 21 Janar 2019
  immortal.boy dhe ray.dh pëlqejnë postimin.
 7. ray.dh

  ray.dh Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
  Faleminderit per komentin , eshte font restoranti prandaj kam vendosur ate.

  Nuk e mar per keq aspak derisa e postova ktu si website :)
   
 8. albert1

  albert1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po i japi disa kritika si kshill per te mir mos me keqkupto:
  1. Nese shkoj tek private dinning kur te klikoj tek logoja nalt duhet te me kthej ne home normalisht a po?
  2. Edhe beje update footerin "Developed by reiK."
  3. Fonti i cmimeve nuk po me pelqen mua personalisht sepse nuk po osht e lexueshme, ose ndoshta eshte taktik qe me ra sy cmimi shum?
  ________
  Pom pelqen shum puna jote, dhe jam kurioz ta di si funksionon kjo "Find a table" qka perdoret ne backend si funskionon pak a shum prej momentin qe bej search per bookin a table deri ne fund.

  Respekt!
   
  ray.dh pëlqen postimin.
 9. ray.dh

  ray.dh Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
  1.Normalisht duhet te ishte dhe aty linku per ne “/“ por te rralle jane ata kliente qe klikojne tek logoja sepse eshte tabi HOME tek menuja . Gjithsesi do me duhet ta rregulloj dhe kte per shpejtesi
  2. Reik eshte kompania ime qe do te jete shume shpejte ne Tregun Shqipetar (https://reik.al) keshtu qe nuk eshtr asnje problem qe qendron ne footer
  3. Gjithe menuja do te ndryshohet se shpejti , por si font eshte zgjedhur nga Menaxheri i restorantit

  Per sa i perket opentable , i dergon thjesht paramentrat tek faqja e tyre qe te besh prenotimin

  Faleminderit per komentin
   
  albert1 pëlqen postimin.
 10. Erdin Fazliu

  Erdin Fazliu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  shum mir veq vazhdo bravo shok
   
  ray.dh pëlqen postimin.
 11. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pune e bukur, bravo
   

Shpërndaje faqen

Loading...