1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Restaurant Template

Tema tek 'Programim' e hapur nga Wukel, 31 Janar 2020.

 1. Wukel

  Wukel Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  33
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  mire duket si projekt i pare qe po thu vetem shtoji pak hapsir ketyre kolonave ne fillim sepse kur e shikon prej telefoni ato buttonat po jan te kapura me foton
   
 3. Pitkini

  Pitkini Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  8
  Jo keq si projekt i parë.
   

Shpërndaje faqen

Loading...