1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

restaurant.al ???????

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Berat Ossi, 29 Maj 2019.

 1. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  sapo regjistrova restaurant.al

  dikush ndoj ide (jashta se me fut n'shitje :D) ?
   
 2. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  247
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  qka ka perfitim tmadh me shit ket domain ?
   
 3. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  spo kuptoj cfar saktsisht po mendon ????

  cfar perfitimi kam un me e shit, apo cfar perfitimi ka me zhvillu si projekt ?
   
 4. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  247
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  ti thave perveq se me shit , me interesoj me dit qka fitimi paske me shit qata , skom ide.
   
 5. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  fitim ke lekun vllai cfar tjeter ?

  i fut nje cmim dhe atij qe i duhet e blen kaq.
   
 6. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  247
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  hahahaha mir qe mtregove qe lekun se hina ne google ta kerkoj historin e lekut dhe pash qe meheret ishte ndrruar mall me mall , une pot kuptoj qe per lek o shoku , po deshta me dit aosht premium domain , ose special diqka qe shitet ma shtrejt se ket domain.al me 11 euro e blen , qata me interesoj nese shitet 2-3k heke meniher ;)
   
 7. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  ma mir ish kon me hi ti mu mir me ket sport me shum (si psh. domenet, vlera e domenev, tregu etj.) se ti dhe Leku larg jeni siq pe shoh ;)

  sa per informacion: Po esht Premium dhe e dyta mos ta nin kush ket 11 euro se qesh me ty sepse gjitha domenet kushtojn 10-30 euro aty diku por ata duhet ti kesh ti gjesh t lir sepse edhe Facebook.com Amazon.com kan kushtu 11 euro por provo ti blesh me 11 euro ;)
   
 8. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  247
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  mir po amazon edhe facebook shfaqin diqka po ky domaini yt po nuk po shfaq sen hiq HAHAHAHAAHAHAHAHHA e ti je qe je asi bosi , bonu si fb e amazon edhe shite , e sa per domaina , veq tu nejt ikom 9 copa qetu , prej 2009 merrna une me webhosting , domain , vps , cracking , coding . e une leku qetu jem bashk tu flejt me to :v
   
 9. Berat Ossi

  Berat Ossi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  384
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  ti koke rast i rond bre djal :D

  mos i ke ik gjykates speciale rastsisht ? :)
   
  Hekuran pëlqen postimin.
 10. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  247
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  haahahhhahaha qele njo shit pica online lej tripat se i madh jom une me komuniku me ty , po thjesht pot jap leksione per jet AHAHHAAHHAHAHAHA klm.
   
 11. sjamketu

  sjamketu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  147
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ide e mire, po nuk eshte ne shqip dhe per anglisht me mire do ishte restaurants -al
   

Shpërndaje faqen

Loading...