1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Report insta fake

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga M.Z, 17 Janar 2020.

 1. M.Z

  M.Z Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 2. Best Answer:
  Post #7 by phoenix, 18 Janar 2020
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,832
  Pëlqimet:
  553
  Pikë nga trofetë:
  293
  Ti mire e ke, por kush na siguron qe nuk ka dy persona me te njejtin emer? Pastaj ti sot u regjistrove postim i pare, si mund te besojme? Do ishte shume naive nga ana jone.
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 4. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  863
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  78
  M.Z pëlqen postimin.
 5. M.Z

  M.Z Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  A ka mundesi mem tregu qysh duhet , se nuk di
   
 6. M.Z

  M.Z Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mundet me pas plot persona me te njejtin emer , po perderisa ka vendos foton time pa dijenin time plus e ka lene publike me shiku te gjithe ateher qfare .
  Une at foto e kom pas ne foto profili ne fb , jam e sigurt aty e ka mar .
  Sot u regjistrova se e pash rastesisht ne google teksa kerkoja si me mbyll insta fake me report
   
  phoenix pëlqen postimin.
 7. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,482
  Pëlqimet:
  593
  Pikë nga trofetë:
  243
  Shum e thjesht koka ne gjendje me dergu id e vet dhe ne at mnyr vertetohet qe osht kjo.
   
  M.Z pëlqen postimin.
 8. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,482
  Pëlqimet:
  593
  Pikë nga trofetë:
  243
  Best Answer
  Dergoma ID ne mesazh dhe un e baj report besoj per pak koh mbyllet.
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...