1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Report adrese instagrami

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Lindita, 3 Shtator 2019.

 1. Lindita

  Lindita Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje doja ti beja report nje adrese ne instagram a mundeni te me ndihmoni e kam provuar ta bllokoj por nuk mundem
   
 2. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  173
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  lindita spaku duhet 5 vet ose ma shum per me ja ba raport pastaj bahet bllokimi
   
 3. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  196
  Pikë nga trofetë:
  88
  Nese deshiron qe te mbyllet aj instagram fake , editoje kete postim duke vendosur 2 profilet e instagramit njeri te jet origjinali dhe tjetri qe eshte fake ne menyr qe te mos abuzohet me ndonje account real.
   
  @science pëlqen postimin.
 4. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nuk ka lidhje kjo qe pe thu, munet mu bo 100 raporte edhe sbohet bllokimi. Krejt varet se a e kqyr stafi raportimin qe u bo edhe a gjen arsye me blloku at instagram nuk dmth sa njerz po si t'ka arsye edhe ja u deshmon veq me ni report e bllokon.
   
  @science pëlqen postimin.
 5. Lindita

  Lindita Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 6. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
 7. albion65

  albion65 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  Me kontakto me mesazh mund te ndihmoj ta bllokosh llogarine
   
 8. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
 9. Rinda

  Rinda Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Te lutem m ndimo mua
   
 10. Rinda

  Rinda Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Te lutem me ndimo te mbyll nje insg fake plz
   
 11. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Vetem une nuk pash ngjashmëri ose arsye per raportim? :confused:
   
 12. xhoni pashollari

  xhoni pashollari Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  per me mbyll ig bej nje numer te konsiderueshem reportesh , mosgaboi behet me % te followersave qe ka .
   
 13. Rinda

  Rinda Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Cf duhet qe ta vertetoj ?
   
 14. Rinda

  Rinda Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Km ber report boll po nk m mbyllet
   
 15. xhoni pashollari

  xhoni pashollari Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  eshte me % nuk ka nje numer te specifik perqindje .,eshe duhet ta perzgjedhes tek reportet ,arsyen pse do me e raportu,
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...