1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Renie e fitimeve ne Audience Network

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga VaLoN, 17 Korrik 2017.

 1. VaLoN

  VaLoN Anëtar i Njohur Staff Member Administrator

  Postimet:
  828
  Pëlqimet:
  317
  Pikë nga trofetë:
  208
  Pershendetje,

  Nuk e percjelli rregullishte rrjedhen e fitimeve ditore ne Audience Network, dhe sot rastesishte hina me shiku dje me daten 16 kishte pas renie te dukshme. A ka ndodhur edhe te dikush prej juve?
   
  Platon OG pëlqen postimin.
 2. Platon OG

  Platon OG Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  33
  Po edhe te une njojt si mos mi llogarit krejt klikat
   
 3. VaLoN

  VaLoN Anëtar i Njohur Staff Member Administrator

  Postimet:
  828
  Pëlqimet:
  317
  Pikë nga trofetë:
  208
  Ishte problem nga ana e Facebook dhe kane premtuar se do ta rregullojne shume shpejte. Faleminderit per pergjigjen se nuk isha i sigurte a me i kontaktu apo jo, pershkake se mendova mos kane rene klikimet e reklamave ne instant tek une.

  Ps. per juve qe mereni me Profila dhe Grupe per me postu linka, qe nga sonte nuk do te mund ti ndryshoni link previews, pra titujte dhe fotot do te postohen ashtu si jane ne uebfaqe. Ndersa ne Fanpage edhe per nje kohe te pacaktuar do te lejohet kjo mundesi.
   
  Platon OG pëlqen postimin.
 4. Albozr

  Albozr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  937
  Pëlqimet:
  148
  Pikë nga trofetë:
  73
  po komfigurimi i numbrav qe nuk eshte duke i pranuar ke informat se do rregullohet
   
 5. VaLoN

  VaLoN Anëtar i Njohur Staff Member Administrator

  Postimet:
  828
  Pëlqimet:
  317
  Pikë nga trofetë:
  208
  nuk po te kuptoje?
   
 6. Platon OG

  Platon OG Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  33
  Dmth pe rregullojkan sima heret njojt mepagu ?
   
 7. VaLoN

  VaLoN Anëtar i Njohur Staff Member Administrator

  Postimet:
  828
  Pëlqimet:
  317
  Pikë nga trofetë:
  208
  Fitimet e djeshit e kane pranu qe nuk jane ne rregull, dmth si kane numru mire edhe do ti korigjojne. Kurse per sot duket se jane ne rregull te shohim deri neser ne mengjes.
   
 8. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,245
  Pëlqimet:
  1,735
  Pikë nga trofetë:
  348
  Mos i paskan marr te ju i paskan qit te une?

  Me daten 16.07.2017 te un perdallim nga ditet tjera, eCPM qenka $83.64 ndersa edhe CTR teper e lart krahasuar me ditet tjera, 38.19%.

  E vertet qe kete dit met 16 paska pas ndonje problem. Por ama tek un te gjitha vizitat nuk i paska llogarit, vetem nje pjese...
   
 9. Albozr

  Albozr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  937
  Pëlqimet:
  148
  Pikë nga trofetë:
  73
  2 fb mkan hyr ne check po kerkojn nr une ja dha nr vjen kodi e shenoj kur preki submit ashtu rrin nuk e kalon hapin kom degju qe shum juka ndodh kto dit ky problem
   
 10. VaLoN

  VaLoN Anëtar i Njohur Staff Member Administrator

  Postimet:
  828
  Pëlqimet:
  317
  Pikë nga trofetë:
  208
  Te une edhe pse ma pak se tjera dite u ba update fitimet e djeshit, besoje qe edhe te ju eshte ba update.
   
 11. Platon OG

  Platon OG Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  33
  Mu Rregullu dje sod mipaska kthy fitimet prap si maheret ma pak hale sikan llogarit mir
   
 12. VaLoN

  VaLoN Anëtar i Njohur Staff Member Administrator

  Postimet:
  828
  Pëlqimet:
  317
  Pikë nga trofetë:
  208
  Tash duhet me pas ne rregull, se problemi u rregullu.
   
 13. Platon OG

  Platon OG Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  33
  u rregullu po ecpm shum e vogel hale nuk edi pse sosht si ma heret
   

Shpërndaje faqen

Loading...