1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Remove icloud setings

Tema tek 'iOS' e hapur nga besarti123, 28 Nëntor 2019.

 1. besarti123

  besarti123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  298
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje kam ni iphone 8 Plus po eka ne setings icloudin ios 13
  Po kam hi te password & security
  https://ibb.co/9HtqZ9P
  siq po shihet dhe ne foto ekam qit numrin tem po sme qon sms kurta boj forgot passwordin ja qon dyrekt personit te cilen eka addn ne telefon tjeter jo ne telefon temin me gmail spo ban spoma qon ne gmail ?
   
 2. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  problemi eshte se e ke te aktivizuar two factors dhe e ke te lejuar qe ta verifikosh permes nje telefoni tjeter apple
   
 3. besarti123

  besarti123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  298
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ket telefon se kam aktivizu ekam ble prej zvicrre e sun pe nali qat town as me hi spo muj poma lyp pasin tash se mujsha me hi te passwordi psh po thojke te vjetrin po spoja di tana town town a ka naj menyr me hek
   

Shpërndaje faqen

Loading...