1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Rekomandim per nje M.2 SSD

Tema tek 'Procesorë // Pllakëza amë // Memorie //Disks' e hapur nga besim.sh, 21 Korrik 2020.

 1. besim.sh

  besim.sh Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje.
  Dua qe te blej nje M.2 1TB ose 2TB SSD por kame nevoj per ndihmen e ndonjerit qe ka njohuri me te mira, se cila M.2 1TB ose 2TB do jete me e pershtateshme per mua dhe qe te fitoje efekt me te mir.
  Keto jane performancat e PC time Desktop.

  Motherboard: Asus X99-DELUXE Socket 2011-V3
  Processor: Intel® Core™ i7-5820K
  Memory: HyperX Fury Black 16GB Kit (4x4GB) 2666MHz DDR4.

  Kjo eshte memorja qe kame per momentin
  Storage SSD: Kingston HyperX 3K 240GB SSD.
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  463
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  eshte me e mire kjo M.2 1TB
   

Shpërndaje faqen

Loading...