1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Reklamoni me AlbKos Marketing, Neqofse deshiron qe Biznesi juaj te ket Suksese!

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga ALBKOS Marketing, 6 Prill 2021.

 1. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje!
  Akoma nuk keni gjetur reklamen tuaj ideale per te rritur audiencen e biznesit tuaj ne Instagram?
  - Zgjidhja juaj eshte @AlbKosMarketing
  Ketu do te ju tregojme se si ne procesojme gjate punes tone!
  Hapi pare: Njohja me Kompanin -> ( Fillimisht ne njohim kompanin tuaj dhe sherbimet, objektivat tuaj dhe burimet tuaja njerzore dhe ekonomike.
  Hapi dyte: Hartimi i Strategjive -> ( Duke u bazuar tek informacionet dhe objektivat tuaja. hartojme strategjite e duhura dhe efikase per arritjen e objektivave.
  Hapi trete: Kanalet e Marketingut -> Planifikojme dhe percaktojme kanalet e duhura te marketingut per realizimin me sukses te strategjive.
  Hapi kater: Implementimi Strategjive -> Faza e implementimit eshte venia ne zbatim e informacioneve, strategjive, kanalat e marketingut per te arritur objektivat.
  Hapi peste: Analize dhe Monitorim -> Monitorimi vazhdueshem na mundeson te analizojme ecurine duke marre informacione dhe nese nevojitet nderhyrje ne strategji dhe kanale marketingu.
  Hapi gjashte: Rezultate dhe Raporte -> Ne fund ne ju japim rezultatet e matshme shoqeruar me raportet perkatese, sa i perket ecurise se implementim dhe efikasitet te strategjive.
   
  Corleone21 dhe Universal pëlqejnë postimin.
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  834
  Pëlqimet:
  334
  Pikë nga trofetë:
  93
  .blogspot.com :rolleyes:
   
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  677
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  73
  kjo e ben kompanine tuaj te duket me e vogel sec eshte :v
   
 4. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  3
  Sa e kam hap vlla hera pare qe merrem me marketing dita dites po i msoj po thash si duket si dizajn themet e kto. se pastaj do i kaloj ne applikacion dhe do i blej webhost e kto tjerat.
   
  Alex, Corleone21, miraxh dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...