1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Reklama ne itshqip??????

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga reflect1, 9 Qershor 2018.

 1. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje! Me erdhi ne mend nje ide per me vendos reklama ne itshqip nese si kish pengu antarve edhe nese kishin pranu adminat edhe ato sadopak para te fituara mi dergu per bamirsi.
  +1 nese jeni pro.


  @boom3rang @Blerim R. @Pleurat
   
 2. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  140
  Pikë nga trofetë:
  53
  +1
   
  @Alvi pëlqen postimin.
 3. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,084
  Pëlqimet:
  252
  Pikë nga trofetë:
  113
  +1
   
  @Alvi pëlqen postimin.
 4. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  618
  Pëlqimet:
  151
  Pikë nga trofetë:
  88
  +1
  {Fute ne votim temen nese mundesh}
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,218
  Pëlqimet:
  925
  Pikë nga trofetë:
  243
  pse jo direkt ?
   
  @Alvi pëlqen postimin.
 6. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,199
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  93
  per bamirsi pse jo vetem mos me tepru me reklama mundesisht
   
  @Alvi pëlqen postimin.
 7. Donart

  Donart Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  +1
   
  @Alvi pëlqen postimin.
 8. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  +1 nese nuk teprohet

  Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
   
  @Alvi pëlqen postimin.
 9. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,504
  Pëlqimet:
  387
  Pikë nga trofetë:
  138
  +1 nese nuk teprohet
   
  @Alvi pëlqen postimin.
 10. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  960
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  48
  +1 nese nuk teprohet
   
 11. GameOver

  GameOver Anëtar Aktiv

  Postimet:
  482
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  53
 12. Platon OG

  Platon OG Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  43
 13. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  224
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  +1 jo shume me tepru
   
 14. AlboX

  AlboX Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
 15. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  497
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  38
 16. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,235
  Pëlqimet:
  1,237
  Pikë nga trofetë:
  358
  Itshqip cdo here ka qene kunder kesaj ideje, madje administratoret i japin parat nga xhepat e tyre vetem per ta mbajtur forumin, pa pasur asnje perfitim monetar prej tij.
  Asnjehere nuk kemi vendos reklama per te mos i penguar vizitoreve/antareve tone, dhe nuk besoj se do te vendosim ne te ardhmen.
  Sidoqofte fjalen perfundimtare e japin administratoret.

  Me respekt, Blerimi.
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 17. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,424
  Pëlqimet:
  1,064
  Pikë nga trofetë:
  358
  Me vjen mire qe doni te ndihmoni, por besoj se nuk ja vlene bara qerane me reklama.
   
 18. Pleurat

  Pleurat Zadar,Croatia Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,321
  Pëlqimet:
  575
  Pikë nga trofetë:
  343
  Une nuk jam kunder ndihmes por mendoj se kjo nuk eshte zgjidhje e mire,per shume arsyje.

  Nje nder kryesoret eshte se perfitimet qe mund te vinin nga reklamat shumica antarve do te mendonin se staffi po e bene per perfitime personale apo qellime tjera.
  Kshtu qe shume me mire eshte qe itshqip qe qendroj keshtu si eshte dhe mos te kete ndonje mos marrvjeshje.
   
  Elira dhe enneaa pëlqejnë postimin.
 19. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  720
  Pëlqimet:
  205
  Pikë nga trofetë:
  73
  Per ndihma ka shume menyra. Mund te bejme donate diku ne llogari gjithe bashk per ndonje familje te varfer ka menyra sa te duash dhe mund te kontribojme. Reklamat jane gjithmone shqetesuese pasi ne e dime si funksiojne.
   
 20. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po mir. Ju tregoni n fillim qe pe boni per me ndihmu dikon, tani ka gdokund asi njerz qe nuk kuptoj edhe me ja qit t verteten para syve.
   

Shpërndaje faqen

Loading...