1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Reddit Accountt

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 10 Maj 2022.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  803
  Pëlqimet:
  185
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje!

  Doja ti kerkoja ndonjerit prej jush nje account reddit per arsye se sa here po hap account te ri nuk mund te logohem tek accounti.

  Nese dikush ka reddit account ose me krijon nje te ri do i jem shume falenderues
   

Shpërndaje faqen

Loading...