1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ReactJs Developer in Stockholm

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga Taboo, 8 Tetor 2019.

 1. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  Tung djema,

  ALTEN Sweden selia ne Stockholm po kerkon ReactJs developers.

  Me poshte e keni pershkrimin e plote

  ReactJs Developer in Stockholm

  Requirements:
  • Minimum 3 years of experience as a Fullstack or Frontend developer
  • ReactJS
  • HTML 5

  Good to have experience with:
  • Java, NodeJs and/or .Net Core
  • Cloud
  • Microservices Architecture

  What we offer:
  • We Sponsor Visa; we are certified towards the Swedish migration board = quicker processes with our own legal department handling everything.
  • We pay your flights to come here, 1 week at a hotel to get settled in.
  • 25 days of paid vacation + 7 days that is automatically fixed in between public holidays around Christmas and New Years.
  • We have intense private Swedish courses in our office.

  Worth to add is that bringing family or wife/husband is usually no problem.

  You can send your CV to [email protected]
  Looking forward to your application!
   

Shpërndaje faqen

Loading...