1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

re-design te nje loje per android.

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga -em-, 30 Prill 2019.

 1. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje,

  Kush mund te me bej nje re-design te nje loje android qe kam?
  Dua thjesht ndryshim ngjyrash,
  Per momentin loja eshte shume e mbeshtetur ne nje dark theme, por po mendoj qe ta ndryshoj ne nje theme sic eshte mario (bojeqielli, jeshile, kafe e zbardhur etj)

  Ata qe jane te interesuar per ta bere, te me kontaktojne ose te shkruajne ketu me oferten perkatese.
  Linku per lojen: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xlandc.spaceshifter&hl=en

  Faleminderit
   
 2. rockstar

  rockstar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  332
  Pëlqimet:
  57
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetije i nderuar, me shkruaj ne pm nese ende nuk ke gjet dikon qe te bej kete pun.
   
 3. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  U zgjidh, mund të mbyllet tema.
   

Shpërndaje faqen

Loading...