1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Radimpex Tower 6

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga *VLORI*, 3 Nëntor 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,025
  Pëlqimet:
  169
  Pikë nga trofetë:
  108
  Pershendejte,

  Me duhet programi Radimpex Tower 6 ose 7 pasi kam shkarkuar disa po nuk funksionon, nese ndonje ka punuar me ate program ndonje link te me dergoj ne PM pasi ketu eshte e ndalur postimi i linkave te programeve.

  Faleminderit.
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,235
  Pëlqimet:
  1,237
  Pikë nga trofetë:
  358
  Cka ka ky link qe nuk te funskionon?
  Code:
  http://www.radimpex.rs/download.php?lang=en&id=1
   
 3. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,025
  Pëlqimet:
  169
  Pikë nga trofetë:
  108
  Mund te shkarkohet nga aty por kerkon licens edhe nje HSAP Key e kam provuar disa here por nuk funksiononte edhe per ate kerkoja nje version me te vjeter ose te themi te krakuar, pasi programi ne fjale per ta bler koshton 3.200 euro.
   
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,235
  Pëlqimet:
  1,237
  Pikë nga trofetë:
  358
  Shkaku qe je antar i antarsum qe 8 vite po e kom nje konsiderat dhe nuk po te perjashtoj nga forumi.
  Lexo njehere rregulloren e forumit.
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...