1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Racing Ball

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga rilind_n, 16 Gusht 2017.

?

A mendoni qe ka ardhmeri ne kete drejtim ?

 1. Po

  3 vote(s)
  60.0%
 2. Jo

  0 vote(s)
  0.0%
 3. Nuk i dihet...

  2 vote(s)
  40.0%
 1. rilind_n

  rilind_n Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
  Meqense deshira ime per te kriju lojera nuk ndalet, fillova para disa kohe me punim te lojes se ardhshme. Me perfundim te kjo loje.
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.RilindSoft.RacingBall

  Si gjithmone, sugjerimet dhe mendimet e juaja per ndryshime jan te mirseardhura.

  Nese keni naj pytje gjithashtu jam i gatshem te ju pergjigjem.

  Ju pershendes.
  Rilindi
   
  urankajtazi dhe KALI-ALB pëlqejnë postimin.
 2. rockstar

  rockstar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetije loja si ide duket e mir, kam disa sygjerime tek loja kontrollen qe e ke ba ne 8 kendsh me mir kish nejt nese e kishe ba rrethore, pastaj tek menu kjo pjesa e lakuar qe e ke ba me mir kish nejt me qen e drejt po ashtu edhe buttonat. Suksese
   
  rilind_n pëlqen postimin.
 3. Nic00B

  Nic00B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  116
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  43
  Loja duket terheqese,nsr da shkarkoj dhe do te jap nje review komplet.Doja te shtoja dicka,bej me shum keyword resesrch dhe shto me shum description.
  Fat tmbar
   
  rilind_n pëlqen postimin.
 4. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Duke e pare shikim jo e keqe

  App store?
   
  rilind_n pëlqen postimin.
 5. rilind_n

  rilind_n Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit per komente. Me vjen mire qe deri tash ju pelqeu.
  Ajo nuk eshte shum e zorshme mu ndrru, arsyja eshte me shum per me ju pershtat edhe pulles tjeter ne anen e djathte dhe mi majt gjerat konstante

  Me kish pelqy kur ta lexoj review. Sa i perket description ja ndrrova edhe flm per sugjerimin e keywords. shpresoj qe del ma nelt ne search results tash.

  Projektin mund ta bej edhe per iOS mirpo shpenzimet per mi ble developper account ne apple per momentin nuk po me duken te arsyshme. mirpo ne te ardhmen do ta bej gjithqysh.
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 6. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ke te drrejt shiko drejtimin tend.

  Si te shokoje puna vazhdo
   
  rilind_n pëlqen postimin.
 7. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  125
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  28
  Projekt i mir koka suksese
   
  high 4 pëlqen postimin.
 8. Torpedo

  Torpedo Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mire eshte nuk eshte loj e keqe por do akoma me shume pune ne grafika, mundohu te gjesh ndo1 shader te mire edhe nqs e ke ber lojen me unity perdor post proccesing effects.

  Suksese vlla
   
 9. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  685
  Pëlqimet:
  243
  Pikë nga trofetë:
  73
  nese ke nevoje per shum kewordsa shko tek https://keywordtool.io/app-store
  ....loje e kendshme...te pergezoj
   

Shpërndaje faqen

Loading...