1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Rabbit LLC

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga urankajtazi, 19 Korrik 2018.

 1. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Pershendetje anetar.

  Deshiroja te ju njoftoja se une se bashku me nje mik timin e kemi krijuar nje kompani qe mirret me:
  • Krijimin dhe zhvillimin e Webfaqeve
  • Krijimin e programeve softuerike
  • Analizimin e te dhenave
  Per momentin jemi vetem 2 anetar mirepo ne te ardhmen e afert do te rritemi.

  rabbit-llc.com

  [​IMG]
   
  omega_web, Taboo, BlackEagle dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk e kuptova kete analizen e te dhenave, ne cfare rasti perdoret?

  Analizim i vizitave dhe kshu statistikash apo?
   
 3. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Mfal per vones po tash e pash qe nuk ta kom kthy pergjigjen.

  Ne baz te te dhenave ose statistikave te nje biznesi, japim propozime se qysh me vepru aj biznes ne te ardhmen.
   
 4. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ok ma e qarte, per kete mendoja de vet qe ishte.

  Suksese.
   
 5. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Dizajni pom pelqen ne faqe, por logo aspak.:grimacing:
   
  urankajtazi pëlqen postimin.
 6. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Logo hala sosht perfundimtare. :)

  Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
   
 7. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  Besoj qe ki me pas sukses (ju ke ndihmu shum antarve, edhe mu).
   

Shpërndaje faqen

Loading...