1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Qysh mundem me e terhjek fitimin ne cash

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Bajra, 14 Janar 2018.

 1. Bajra

  Bajra Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje nese un i kam lo e zajm 100 ripple edhe po du me i kthy n pare dmth n euro me i terhjek un ato qysh mundem po pyes per krejt cryptovalutat jo veq per ripple
  Faleminderit
   
 2. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  I kthen nbtc ose eth masanej i bon cashout ( e ka postu @Pjeter.B metoden qysh munesh me porosit cc per btc)
   
 3. getrich

  getrich Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,411
  Pëlqimet:
  133
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kallxoma qat tem ku o me porosit cc per btc ?
   
 4. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  248
  Pikë nga trofetë:
  53
 5. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,509
  Pëlqimet:
  124
  Pikë nga trofetë:
  93
  Per momentin mundesh shum leht, pasi qe shum po kerkojn me ble btc ose tjera valuta me cash.
  Vetem posto ktu ne itshqip ose ne ndonje grup ne fb dhe ka plot te interesum, ski nevoj as per debit kartel as kurgjo perpos qe mjav dergu atynev ne wallet te vetin dhe i merr paret live.
   
 6. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  288
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  28
  Lexo pm vlla t'kom shkrujt.
   
 7. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  139
  Pikë nga trofetë:
  88
  Pershendetje bajr ju keni bere te njejten pyetje sikurse Ne nje intervist pune te thuash ne pyetjen e par sa e kam rrogen
  Kalo mir
   

Shpërndaje faqen

Loading...