1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Qysh muna me bo YT verified .

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga gohard, 10 Shkurt 2017.

 1. gohard

  gohard Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Po shof shume kanala qe kan ka 30 a 100 subscribers edhe pak view edhe jan verified mme blu . si mundem me e bo .
  [​IMG]
  se nuk e di pse tinypic spo bon pi bon delete filet , ke ni kanal me 58 subs edhe me verified dmth me at shejen blu edhe me pak views _
   
 2. v1s4r

  v1s4r Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  23
  Johnny pëlqen postimin.
 3. muli_usa

  muli_usa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  jan disa kompani me u be partnership ta jep mundesin me verifiku por duhet me i hulumtu mir ka kompani qe te ndohmojn me viewsa subscribe
  edhe po ashtu te mbrojn nga strike
   
 4. gohard

  gohard Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  une e pash more ni kanal shiptar t lodht fare me 85 subs edhe verified
   
 5. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,849
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  83
  cilat i din ti, cke ndonje po qe se din ,mundesisht , sinqerisht.
   
 6. v1s4r

  v1s4r Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  23
  Ai kanal eshte ne ndonje Network Youtubes ashtu verifikohet pa asnje subscribers.
   
 7. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  @v1s4r mos ja fut palidhje se mundesh me verifiku YT edhe me 10 subscribes edhe 1.000 wiews esenca osht qe a i ki ti qato video origjinale apo jon te kopjume
   
 8. muli_usa

  muli_usa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  http://socialblade.com un nepermjet kti website i shikoj me qfar Network partnership eshte
   
 9. Igli

  Igli Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Google ka kriter 100,000 subscribers dhe permbajtje origjinale. Apliko ketu
  Kanalet te cilat kane (Verification badge) dhe kane me pak se 100,000 subscribers zakonisht e marin duke aplikuar tek Youtube Network te cilat jane partnership.

  Sic tha edhe @muli_usa , Mund te kontrollosh me Social Blade se me cilin Network eshte bere partnership kanali.
   
 10. v1s4r

  v1s4r Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  23
  Ne rregull pra provo me verifiku ti me 10 subscribers
   
 11. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,849
  Pëlqimet:
  245
  Pikë nga trofetë:
  83
  Po un kam videot origjinal, si ta bej verified kanalin, un jam partner me BBTV dhe spo muj me be full e ti thua qe mundesh, i kam kontaktu BBTV me kan then qe duhet te kesh 120.000 subs per tu dhen mundesia
   
 12. Igli

  Igli Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ka disa Network qe te bejm verified me shum pak subscribers p.sh ky kanali qe postoi @Edon123 eshte ne Networkun me emrin OnAir Media.
  Shume kanale te tjera me pak subs kan verified. Dhe shum shqiptar jan rregjistu ne ket network. Mund te provosh te aplikosh ne Network dhe te kerkosh per verification badge. Ose kerko ka dhe plot networks te tjere.

  [​IMG]
   
 13. Edon123

  Edon123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  53
  Bravo @Igli ama jon do qe pa dit sen ja futin kote
   
  v1s4r pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...