1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Qysh mu pranu ne Adsense me lehte

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga tonkeri, 2 Dhjetor 2019.

 1. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje e kam nje Adsense 6 vjet e vjeter por nuk jam mer koheve te fundit dhe normal nuk kam ndonje web te pranuar per mi shfaq reklamat, a keni ndonje menyr me te leht qe te me pranohet webi pasi qe gjuhe te huaj perfekt nuk e di asnje... flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...