1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Qysh mi kthy notes , edhe history naper browser

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga getrich, 1 Korrik 2020.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,149
  Pëlqimet:
  279
  Pikë nga trofetë:
  163
  Mu ka prish HD i imacit , nuk u hapke hic nuk startojke , po datet jan nto krejt e kom hap me ket palidhjes e kom lidh me ni pc tjeter , kurse imacit i kom vnu sdd , pytja osht qysh muna notes qka i kom n cilin folder sun pi gjen me i kthy pra , ne google thot nje folder po ai nuk eshte , kush mundet mem ndimu ku ruhen sakt datat e notes , edhe n chrome safari moxilla qysh me kthy datat qka jon kon bonkmars e kto .
  *HDD i vjeter osht njojt qysh ka qen , ato e kom lidh me pc tjeter ,
  flm kush o i fort n ket spot
   

Shpërndaje faqen

Loading...