1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Qysh mi fshi ne Facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Bubi, 16 Prill 2019.

 1. Bubi

  Bubi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  A dine dikush qysh muj me i fshi Recommend ne FanPage te Facebook-it

  Ne kete link poshte eshte fotografia se per çka behet fjale:

  https://postimg.cc/0rY9BGcB
   
 2. Bubi

  Bubi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  E zgjidha problemin vet, rralle najhere mos me bo bee me thane kurre hiq Forumi IT.SHQIP nuk me ndihmon kur kom nevoje per ndihme racë e ligë eshte shqiptari nuk kem qef me pa tjetrin mire klm
   
  getrich pëlqen postimin.
 3. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53

  Bubi ti hyn vetem kur ke hallin tend e nese nuk te zgjidhet ose me sakt nuk pret sot deri sa dikush te te ndihmoje sepse si ty ka shume anetare qe kontribojne cdo dite ne forum, dhe ndihmojne kedo.

  Dhe vjen ti, ti perbaltosesh e ofendosh te gjithe sepse nuk pati dikush rastin te te ndihmoje.

  Je per tu ardhur keq!
   
  boom3rang dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 4. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Really? Kete aktivitete edhe keto ndihma ne forum kush po i ben? Shqiptari po i ben, aq kollaj per ty eshte te fyesh ne kete menyre gjithe shqiptaret? Ta bera nje raport nuk e di pse nuk po te perjashtojne se paku dy muaj.
   
 5. VaLoN

  VaLoN Co-Founder Staff Member Administrator

  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  346
  Pikë nga trofetë:
  208
  Po mos prit te marresh ndihme shpejte me nje titull te tille, duhet te vendosesh nje titull qe te kuptohet tamam se cfare kerkon!
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...